15. juuni 2024

2.Hooaeg

ORANŽIGA on märgitud internetitelevisiooni EPOTV eetriajad. ROHELISEGA on märgitud ALO-TV eetriajad.

2. hooaeg 1. seeria (EETRIS: 05.06.2015):

Oleme taas tegemas saatesarja “Liiprid, mis võiksid kõnelda” seeriaid. See kordses saates räägime poliitika teemadel Andres Ammasega Vabaerakonnast, Kalle Muuliga IRL-st, Martin Helmega, Mart Helmega, Arnold Rüüteliga, Hardi Rehkaltiga EKRE-st. TÄHELEPANU! Televisioonis, portaalides ja mujal meedias video kasutamine lubatud vaid kokkuleppel Estland Production OÜ-ga!

2. hooaeg 2. seeria (EETRIS: 13.06.2015 kell 19:00):

Saatesarja juubeliepisood! 10. seerias oleme tagasi Haapsalus, kus räägime juttu Ille Palusaluga, Monika Helmega, Arnold Juhansiga, Mikk Rõõmusega, teeme intervjuu Talumehe Kõrtsi inimesega, inimesega, kes viibib Haapsalus taastusravil ja lõpuks saame Haapsalu raudteejaamas kokku korealastega. TÄHELEPANU! Televisioonis, portaalides ja mujal meedias video kasutamine lubatud vaid kokkuleppel Estland Production OÜ-ga!

2. hooaeg 3. seeria (EETRIS: 10.07.2015 kell 22:00):

11. seerias räägime AS Eesti Liinirongid (ELRON’i) juhatuse esimehega Andrus Ossipiga ja kommunikatsiooni- ja turundusjuhi Mai Vahtrikuga, Nissi vallavolikogu esimehe Kaido Katalsepaga ja Haapsalu turistidega/linnaelanikega. TÄHELEPANU! Televisioonis, portaalides ja mujal meedias video kasutamine lubatud vaid kokkuleppel Estland Production OÜ-ga!

2. hooaeg 4. seeria (EETRIS: 28.07.2015 kell 22:00):

12. seerias annavad intervjuu Riigikogu Haapsalu raudtee toetusgrupi liige Jaanus Karilaid ja AS Lääne Raudtee esindaja Rein Riisalu. Saatejuht on Neeme Sihv, Jaanus Karilaidu intervjuueerib Hans Ulmiste. TÄHELEPANU! Televisioonis, portaalides ja mujal meedias video kasutamine lubatud vaid kokkuleppel Estland Production OÜ-ga!

2. hooaeg 5. seeria (EETRIS: 3.08.2015 kell 22:00):

Kätte on jõudnud saatesarja “Liiprid, mis võiksid kõnelda” 2. hooaja viimane 5. seeria! 2. hooaja viimases 5. seerias teeme paat intervjuud potensiaalsete ja võtame kokku lõppeva hooaja. Saatejuhid on Neeme Sihv (viimast korda) ja Hans Ulmiste. TÄHELEPANU! Televisioonis, portaalides ja mujal meedias video kasutamine lubatud vaid kokkuleppel Estland Production OÜ-ga!

2. hooaeg 6. seeria (EETRIS: 31.12.2015 kell 20:00):

14. episoodis annavad intervjuu Riigikogu Haapsalu raudtee toetusgrupi juht Lauri Luik, sama toetusgrupi liige Enn Eesmaa ja pikemalt räägib Riisipere-Haapsalu-Rohuküla raudtee taastamisest AS Lääne Raudteest Rein Riisalu. Saatejuht on Hans Ulmiste. 6. seeria valmimist toetas rahaliselt Haapsalu Linnavalitsus. TÄHELEPANU! Televisioonis, portaalides ja mujal meedias video kasutamine lubatud vaid kokkuleppel Estland Production OÜ-ga!