20. juuli 2024

ERISAATED

Sellel lehel näete saatesarja meeskonna poolt tehtud erisaateid

Päev enne valimisi oli Tallinna Televisioonis eetris “Liiprid, mis võiksid kõnelda” erisaade alapealkirjaga “Valimised 2017”. Seoses valimistega küsisime Haapsalu raudtee taastamise kohta arvamust kõikidelt erakondadelt ja valimisliitudelt. Mis saab Haapsalu raudtee taastamisest edasi pärast Riisipere-Turba lõigu valmimist? Arvamust küsitakse erakondadelt ja valimisliitudelt, kes kandideerivad Läänemaal.

Reedel, 22. septembril 2017 kogunes rongiootajate sõpruskond Haapsalu raudteejaama rongi ootama! Algusega kell 18:15 rääkis Rein Riisalu raudtee taastamise protsessi ajaloost ja hiljem vaadati mängufilmi “Vehkleja”. Üritust toetasid: rongi ootajate sõpruskond, Haapsalu linnavalitsus, Haapsalu trükikoda, Allfilm ja SwS & Lisee salong.

22. septembril 1995. aastal saabus Haapsallu viimane reisirong. Tänavu aasta täitus sellest päevast juba 20 aastat. Seekord ootasime rongi muusika saatel. Kohal oli ansambel VÄLIHARF – Marko Matvei ja Anto Siimson. Kohale tuli tänavu aasta 145 inimest! Aitäh kõikidele, kes tulid eile kohale! Eelmisel aastal tuli Haapsalu raudteejaama rongi ootama 65 inimest. Vaata “Liiprid, mis võiksid kõnelda” erisaadet alapealkirjaga Haapsalu Rongi 20. aastapäev siit: